دسترسی سریع املاک کشور
ثبت نام در خبرنامه
* نام
* ایمیل
املاک جدید
وضعیت :
جستجو
کد ملک
پشتیبانی
آمار بازدید
12 ایده شیک و دیدنی برای بازسازی فضای اتاق خواب
 
12 ایده شیک و دیدنی برای بازسازی فضای اتاق خواب

برترین ها : شاید زیبایی و آراستگی اتاق خواب به اندازه سایر اتاق های منزل موردتوجه نباشد چون اتاق خواب معمولاً پررفت و آمد نیست و فقط برای استراحت و خواب مورداستفاده قرار می گیرد.به گزارش برترین ها ، اگر دوست دارید اتاق خواب شما تشک ها و تخت های مناسب و روشنایی کافی داشته باشد، به این اتاق خواب های جالب و زیبا که توسط بهترین کارشناسان طراحی شده اند نگاه کنید. 1. این اتاق خواب 260 مترمربع مساحت دارد و تشک زرد رنگ با نقش های متناسب به زیبایی آن کمک کرده است. از آن جایی که تخت فضایی زیادی را اشغال می کند، یک کمد کوچک در داخل دیوارها زیر ستون قرار داده شده و یک قفسه کوچک در گوشه اتاق به چشم می خورد. 


2. صندلی های زیبا به این اتاق جلوه ای باشکوه داده اند و رنگ سقف (بنفش کمرنگ) با تشک قرمز رنگ تضاد خوبی برقرار کرده است. دیوارها ساده و بدون وسایل تزیینی هستند و این باعث می شود تا آینه بیشتر به چشم بیاید.


3. رنگ دیوارها سبز روشن است و باعث می شود اتاق بزرگ تر و بازتر به نظر برسد.  طراح این اتاق با تقلید از طبیعت این دو تخت فلزی را در کنار دیوارهای سبز قرار داده و سایه رنگی جالب به وجود آورده است. 


4. در این اتاق بیش از هرچیز از رنگ خاکستری استفاده شده است. نقش ها خاکستری رنگ فرش و پارچه های به کار رفته به جذابیت این اتاق افزوده اند. وسایل شیشه ای نشان دهنده سلیقه شخصی طراح هستند.


5. در این اتاق هیچ وسیله ای با وسایل دیگر سِت نشده اما در کل وسایل اتاق با هم همخوانی دارند. کاغذدیواری های نقش دار پس زمینه ای خنثی برای بالش های مدرن و وسایل چوبی اتاق ایجاد کرده اند.


6. در این اتاق خواب قسمت فوقانی تخت که سیاه و سفید است،  با طرح راه راه سفید و سیاه  فرش هماهنگی جالبی دارد. آینه ای که روی میز قرار گرفته نور را در زیر پنجره منعکس می کند. 


7. صفحات شیشه ای و وان حمام وجه تمایز این اتاق خواب است. این اتاق در یک خانه ویلایی قرار دارد و طراحی ویژه آن به شما اجازه می دهد از منظره دریاچه لذت ببرید. 


8. پوشش این تخت از جنس گلیم است و  به اتاق حال و هوای شرقی و سنتی می دهد. رنگ فرش با رنگ گلیم تناسب جالبی برقرار کرده است.


9. دو تخت شبیه به هم و بالش های طرحداری که روی آنها قرار گرفته اند، فضای مناسبی برای استراحت و مطالعه فراهم کرده اند. این اتاق همچنین می تواند مکان خوبی برای استراحت مهمان ها باشد. آثار هنری و فرشی که در اینجا وجود دارد بر زیبایی اتاق افزوده اند.


10. روتختی های نقش دار، میزهای کنار تخت و روشنایی که در سراسر اتاق وجود دارد، حال و هوایی کلاسیک به این اتاق بخشیده است. پرده پشت تخت که ارتفاعی برابر با ارتفاع سقف دارد و از همان جنس روتختی ها است، به شکوه و جذابیت اتاق اضافه می کند.


11. تخت زیبا و خاص اولین چیزی است که به محض ورود به اتاق توجه ما را به خود جلب می کند. رنگ های به کار رفته عمدتاً برنز و کرم هستند و گرمای خاصی به اتاق بخشیده اند. 


12. آنچه این اتاق را خاص و جذاب می کند عواملی مانند تخت چارگوش،رنگ های شاد  و متفاوت مانند سبز فسفری، و پارچه خاصی است که در پشتی مبل ها به کار رفته است.


تاريخ تنظيم: دوشنبه 2 مرداد ماه 1391
توجه : سایت تک ملک هیچگونه مسئولیتی در مورد درستی یا نادرستی اطلاعات داده شده ندارد.