دسترسی سریع املاک کشور
ثبت نام در خبرنامه
* نام
* ایمیل
املاک جدید
وضعیت :
جستجو
کد ملک
پشتیبانی
آمار بازدید
خرید ملک ، پیش فروش آپارتمان ، وام خرید خانه ، آپارتمان فروش ، اجاره آپارتمان ، فروش آپارتمان ، اطلاعات املاک ایرانیان ، جالبترین ها
 

تهران خالي و خلوت مي‌‌شود، تعطيلات عيد نوروز به‌خودش و آن دسته از اهالي كه در پايتخت مي‌‌مانند، استراحت مي‌دهد و بهترين فرصت تماشايش را فراهم مي‌‌كند.

شنبه 14 مرداد ماه 1391  |  اطلاعات بيشتر ...

مناظر طبيعي يا اماكن تاريخي يا ساختمان‌هاي مدرن؛ اين‌ها بيشترين جاذبه‌هاي گردشگري جهان را تشكيل مي‌دهند اما گاهي برخي چيزهايي كه فكرش را هم نمي‌كنيد مي‌تواند يك جاذبه گردشگري باشد، براي مثال يك آسانسور..

چهارشنبه 11 مرداد ماه 1391  |  اطلاعات بيشتر ...

ميمند شهري شگفت‌انگيز و تمام سنگي است كه 3 هزار سال قدمت دارد و معماري عجيب آن در ايران منحصر به فرد است؛ با سفر به اين منطقه انگار وارد تونل تاريخ شده‌ايد

دوشنبه 9 مرداد ماه 1391  |  اطلاعات بيشتر ...

مي‌توانيد 4 كيلومتر روي هوا رانندگي كنيد؟ قطعه‌اي از پل آكاشي كايكو در ژاپن به طول بيشتر از4كيلومتر ميان 2 پايه روي هوا آويزان است اما اين تنها موضوع عجیب در ميان پل‌هاي مدرن جهان نيست، اين مطلب در مورد عجيب‌ترين پل‌هاي جهان را بخوانيد، قطعا تحت تاثير قرار مي‌گيريد

دوشنبه 9 مرداد ماه 1391  |  اطلاعات بيشتر ...

بهتر است بدانید جاهایی در گوشه و کنار جهان وجود دارد که حالا جزو محبوب ترین اماکن توریستی جهان است. این مناطق را «قطب های جدید گردشگری جهان می نامند.

جمعه 6 مرداد ماه 1391  |  اطلاعات بيشتر ...

سايت «تريپ ادوايزر» در گزارشي به معرفي پنج مقصد گردشگري در پنج كشور جهان پرداخته كه طي سال‌هاي اخير بيشترين آمار خودكشي به‌ويژه خودكشي گردشگران را به خود اختصاص داده‌اند.

چهارشنبه 4 مرداد ماه 1391  |  اطلاعات بيشتر ...

طراحی‌های این شرکت که با همکاری یکی از پیشروان طراحی مبلمان در ایتالیا انجام شده، داینامیک، بسیار سبک، راحت و بادوام است.

شنبه 31 تیر ماه 1391  |  اطلاعات بيشتر ...

به گزارش برترین ها فنگ شویی، که ریشه چینی دارد، به تعامل ما با محیط مربوط است. چون خانه شما بیشترین تاثیر را بر زندگیتان دارد (و چیزی است که می تواند تحت کنترل شما باشد)، فنگ شویی بر فضای زندگی افراد تمرکز می کند. البته فنگ شویی تنها به خانه مربوط نیست بلکه می تواند شامل محیط کارما، باغ ما و ... هم بشود. با دانستن ارتباط بین فنگ شویی و زندگی، خواهیم توانست چیزهایی را که بیشترین تاثیر را بر ما دارند تغییر و در نتیجه احساس مثبتی را در خود ایجاد کنیم.

پنجشنبه 29 تیر ماه 1391  |  اطلاعات بيشتر ...

ایده شهرهای شناور در حال تبدیل شدن به واقعیت است و سرمایه گذارانی که از این ایده ها پشتیبانی می کنند امیدوارند بتوانند شهرهایی آزاد و رها از حوزه قانونی کشورهای مختلف جهان را در آب اقیانوسها شناور کنند.

شنبه 24 تیر ماه 1391  |  اطلاعات بيشتر ...

از بزرگترین پدیده های طبیعی در جهان، غار "هانگ سون دونگ" در نهایت عظمت در پس جنگلهای انبوه ویتنام پنهان شده است اما تیمی از غارنوردان به کمک کشاورزان محلی همچنان در حال پیشروی در این غار عظیم بوده و تصاویر جدیدی را از اعماق این جهان زیر زمینی منتشر می کنند.

جمعه 23 تیر ماه 1391  |  اطلاعات بيشتر ...

روسیه در صنعت گردشگری خود، طرحی برای اولین هتل فضایی و شناور ارائه کرده است.

سه شنبه 20 تیر ماه 1391  |  اطلاعات بيشتر ...
توجه : سایت تک ملک هیچگونه مسئولیتی در مورد درستی یا نادرستی اطلاعات داده شده ندارد.